Produkční akce
Ceny pořadů jsou smluvní, v případě Vašeho zájmu, kontaktujte prosím naší agenturu.

Nabídka umělců / Double Eagle


Double Eagle

Double Eagle

V této kapele se sešli hudebníci z několika domácích country a rockových skupin.
Kapela ze „starých známých firem“ vznikla v červnu roku 2000.

Hlavními protagonisty a zpěváky jsou Pavel Kaiser (Netto,Taxmeni) rovněž hráč na basu, kytaru a Antonín Kny (Fešáci, Cadillac, Přímá linka) hrající na kytary a foukací harmoniku.

Dále v kapele hrají Martin Melničenko (Fešáci, Cadillac, Přímá linka) na bicí nástroje a cajon, Zdeněk Hradecký (Jakub Smolík, Eva Pilarová, Michal David) na klávesové nástroje a David Babka (Aneta Langerová, Lenka Dusilová, Kamil Střihavka) na steelkytaru, kytaru a dobro. Všichni jsou zároveň vyhledávaní a zkušení studioví hudebníci.

Tvorba této kapely se pohybuje na rozhraní country, countryrocku, jižanského rocku, rocku, poprocku, ale také i blues a je obohacena ve většině případech výraznými vokály a skvělými instrumentálními výkony.

Skupina Double Eagle vychází převážně z vlastní tvorby (Do tmy se koukej, Láska je past, Pátek, Chlápek z města) ale ve svém repertoáru má i skladby skupiny Netto (Roky jdou dál, Srdce v ruce mám) a písně zpěváka Pavla Brümera (Cadillac, Tak rád bych to stihnul, Chřestýší jed) tyto skladby jsou již delší čas nasazeny v rádiových rotacích a kladou důraz především na melodičnost.
V roce 2002 se kapela stala součástí televizního pořadu Čundr Country Show Ivana Mládka s písní Láska je past, která již v té době rotovala v několika celostátních i regionálních rádiích.

Kapela vydala v roce 2010 své CD, z něhož větší část skupiny zahraje i během svého cca 90 min. vystoupení.